X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ماساژور پروانه ای

یکشنبه 28 تیر 1394 ساعت 04:00

ماساژور پروانه ای

سایت ماساژور پروانه ای,فروشگاه ماساژور پروانه ای,سفارش ماساژور پروانه ای,فروش ماساژور پروانه ای,خرید اینترنتی ماساژور پروانه ای,خرید پستی ماساژور پروانه ای,خرید ارزان ماساژور پروانه ای,ماساژور پروانه ای,خرید نقدی ماساژور پروانه ای,خرید آنلاین ماساژور پروانه ای,خرید ماساژور پروانه ای,فروش ماساژور پروانه ای,فروش پستی ماساژور پروانه ای,فروش اینترنتی ماساژور پروانه ای,فروش ارزان ماساژور پروانه ای* حراج اینترنتی با پایین ترین قیمت,حراج اینترنتی,حراج,خرید پستی,فروشگاه اینترنتی,ماساژور پروانه ای ارزان,ارزان ترین ماساژور پروانه ای,خرید اینترنتی ارزان ماساژور پروانه ای,بهترین فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی,خرید اینترنتی ماساژور پروانه ای جدید,خرید ماساژور پروانه ای جدید,خرید نقدی ماساژور پروانه ای جدید,خرید پستی,خرید پستی ماساژور پروانه ای جدید,ماساژور پروانه ای جدید,ماساژور پروانه ای اصلی

با خرید محصول ماساژور پروانه ای در قرعه کشی مخصوص این محصول در فروشگاه اینترنتی جفت 6 شرکت کنید و برنده شوید.

این قرعه کشی در صورت فروش 100 محصول سالم صورت می گیرد.

جوایز:

نفر اول: 150 هزار تومان خرید رایگان از فروشگاه

نفر دوم : 100 هزار تومان خرید رایگان از فروشگاه

نفر سوم : 50 هزار تومان خرید رایگان از فروشگاه

ماساژور پروانه ای – Butterfly ABS

6 برنامه مختلف ماساژ

استفاده بسیار آسان

کوچک و قابل حمل

دارای تاییدیه CE

از قابلیت های این دستگاه فرم دهی عضلات شل شده و آتروفی ، قابلیت ماساژ و ریلکسیشن ، بالا کشیدن سینه در خانمها، لاغری موضعی میتوان نام برد.

قیمت: 33600تومان
قیمت : 28000 تومان
ماساژور پروانه ای

سیستم دستگاه در واقع یک شبیه ساز ورزش است که با فرکانسی نزدیک به فرکانس صوت فرمان مغز را برای عضلات شبیه سازی می کند.این عمل باعث شده تا عضله منقبض و منبسط شود. براثر این انقباض وانبساط سوخت و ساز عضلات بالا رفته و چربی مصرف می شود. از آنجا کهاین سیستم یک طرفه بوده یعنی فقطفرمان انقباض را دستگاه صادر میکند و انبساط عضله توسط مغز انجام می گیرد باعث می شود تا یک رابطه بین مغز، کبد،عضله و دستگاه ایجاد می شود که مغز به کبد فرمان می دهد تا اسید آمینه آزادکنـد. این عامل باعث می شود تا چربی و کلسترول تبدیل به گلوکز شده و به مصرف سوخت و ساز بدن برسد. بنابراین شما تمامی علایم طبیعی ورزش مانند خستگی، تعریق، شادابی، پس از ورزش را در عضلات خود احساس می کنید.ازمزیت های این دستگاه این است که نیروی وارده بر عضله در هنگام استفاده ازاین سیستم مانند ورزش معمولی در عضلات دیگر تقسیم نمی شود و فقط همان عضله مورد نظـر را تحریک می کند. بنابراین تعداد دفعات تکرار این عمل بسیار بیشتر از ورزش خواهد بود.

قیمت: 33600تومان
قیمت : 28000 تومان
ماساژور پروانه ای

ویژگی های محصول ماساژور پروانه ای :

کارایی بالا

قیمت مناسب

تاثیر گذاری بالا

طراحی بی نظیر

ماساژور پروانه ای

قیمت : 38,000  تومان

خرید پستی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.